Zavarovalnica Triglav, d.d.
slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide
Zavarovalnica Triglav, d.d. Knauf Insulation

Aktualno

Zaključen Pokal Ciciban 2018/19

24. 03. 2019, 23:47

23. marca je na Sorici v lepem pomladnem vremenu potekala zadnja, četrta tekma letošnjega Pokal Ciciban.
Poleg zmagovalcev te tekme smo dobili tudi najboljše v skupnem seštevku štirih tekem. 

V skupnem seštevku Pokala Ciciban so najboljša mesta osvojili:

prva mesta: Laura Zupan, Ana Krašna, Nuša Bergant, Matej Osolnik, Aja Radelj, Ožbej Krašna,
druga mesta: Lia Grmovšek, Ivana Osolnik, Lina Šoštarko, Tija Radelj
tretja mesta: Marija Potočnik, Luka Zupan, Peter Osolnik
četrta mesta: Rubi Nušič Celestina, Lea Krašna, Jure Šoštarko, Eva Koblar, Ana Kondić
peta mesta: Brina Podobnik, Eva Bohinc, Ivan Jakob Potočnik, Jošt Selak

Ko dobimo rezultate, objavimo še rezultate zadnjega tekmovanja in skupnega seštevka.


Čestitke vsem, ki ste se po svojih najboljših močeh trudili, da ste tudi letos napredovali v svojem smučarskem znanju.

Državna prvenstva U12, U14 in U16

24. 03. 2019, 23:45

Za nami so tekme državnega prvenstva Republike Slovenije v alpskem smučanju. Tekmovanja za kategorije U14, U16 in starejše so izpeljali na Krvavcu, za U12 pa na Rogli.
Poleg državnega prvenstva sta se za kategoriji U14 in U16 odvila še super veleslaloma za državni pokal.

Na državnih prvenstvih za kategorije U12, U14 in U16 smo osvojili dve srebrni in tri bronaste medalje.

2. Liza Vraničar (slalom - U14 - ml. deklice) 
2. Tija Radelj (veleslalom - U12 - st. cicibanke)

3. Ana Bokal (slalom - U14 - ml. deklice)
3. Sara Peternelj (slaom - U16 - st. deklice)
3. Gal Hajdinjak (veleslalom - U14 - ml. dečki)

Čestitke vsem dobitnikom medalj.

Rezultate kombinacije še čakamo.

rezultati:

------ SG drž. prvenstvo, Krvavec, 21.3.2019
U16 - starejše deklice
6. Sara Peternelj

U16 - starejši dečki
22. Luka Belehar
24. Bine Jerič

www.sk-alpetour.si/…/rezultati/2019-03-21-drz-prv-u16-sg.pdf

------ SG drž. prvenstvo, Krvavec, 22.3.2019

U14 - mlajše deklice
5. Ana Bokal
14. Liza Vraničar
19. Tia Stojanovič
27. Iva Bokal

U14 - mlajši dečki
32. Gal Hajdinjak

www.sk-alpetour.si/…/rezu…/2019-03-22-drz-prv-sg-u14-D02.pdf

------ SL drž. prvenstvo, Krvavec, 23.3.2019

U14 - mlajše deklice
2. Liza Vraničar
3. Ana Bokal
odstopili:
Tia Stojanovič
Iva Bokal

U14 - mlajši dečki
8. Gal Hajdinjak
18. Izak Matek

www.sk-alpetour.si/…/rezu…/2019-03-23-drz-prv-u14-sl-D05.pdf

U16 - starejše deklice
3. Sara Peternelj
18. Petra Pokorn

U16 - starejši dečki
10. Bine Jerič
13. Luka Belehar

www.sk-alpetour.si/…/rezu…/2019-03-23-drz-prv-u16-sl-D04.pdf

------ VSL drž. prvenstvo, Krvavec, 24.3.2019

U14 - mlajše deklice
6. Ana Bokal
11. Liza Vraničar
12. Tia Stojanovič
odstopila: Iva Bokal

U14 - mlajši dečki
3. Gal Hajdinjak
25. Izak Matek

U16 - starejše deklice
6. Sara Peternelj
odstopila Petra Pokorn

U16 - starejši dečki
18. Bine Jerič
odstopil Luka Belehar

www.sk-alpetour.si/…/…/2019-03-24-drz-prv-vsl-vsi-skupaj.pdf

------ SG drž. pokal, Krvavec, 21.3.2019
U16 - starejše deklice
5. Sara Peternelj

U16 - starejši dečki
19. Luka Belehar
23. Bine Jerič

www.sk-alpetour.si/…/20…/rezultati/2019-03-21-drz-u16-sg.pdf

------ SG državni pokal, Krvavec, 22.3.2019
U14 - mlajše deklice
13. Tia Stojanovič
14. Ana Bokal
19. Liza Vraničar
27. Iva Bokal

U14 - mlajši dečki
7. Gal Hajdinjak

www.sk-alpetour.si/…/rezultati/2019-03-22-drz-sg-u14-P23.pdf

 

3 naši tekmovalci potujejo na EYOF - zimsko mladinsko olimpiado

27. 01. 2019, 22:45

Med 16. športniki, ki bodo zastopali Slovenijo na letošnjem zimskem Olimpijskem festivalu evropske mladine EYOF 2019 v Sarajevu so 3 člani našega kluba: Anže Gartner, Gasper Kemperle in Martin Krizaj.
Fantje, čestitke za uvrstitev v reprezentanco in držimo pesti za čim boljše uspehe!

tl_files/datoteke/2018-19/2019-01-27-eyof-2019.JPG

U12 veleslalom za Pokal Nordica Dobermann, Kranjska Gora, 27.1.2019

27. 01. 2019, 22:23

Naši tekmovalci v skupini U12 so danes tekmovali na državnem pokali Nordica Dobermann in zopet imamo dve medalji.
Med deklicami U12 je zlato medaljo osvojila Tija Radelj, med dečki U12 pa bronasto Rok Koblar.
Poleg omenjenih dveh sta nastopili še Sara Potočnik, ki je osvojila 19. mesto in Nika Šter, ki je osvojila 22. mesto.

rezultati >>>

tl_files/datoteke/2018-19/2019-01-27-u12-drzavni-vsl-kg.JPG

Naši tekmovalci na Ski Interkriteriumu, Ričky - Češka

27. 01. 2019, 21:22

V preteklem vikendu so se Ana Bokal, Liza Vraničar, Gal Hajdinjak, Sara Peternelj, Luka Belehar in Bine Jerič v okviru reprezentance Republike Slovenije udeležili mednarodnega otroškega tekamovanja Ski Interkriterium v Ričkyju na Češkem. Dosegli so nekaj lepih uvrstitev, posebej pa sta se izkazala Ana Bokal in Gal Hajdinjak, ki sta kljub temu, da sta bila v svoji skupini U14 med mlajšimi udeleženci pristala tik pod stopničkami. Na sobotnem veleslalomu sta oba zasedla četrti mesti, v nedeljo pa je Ana dosegla še peto mesto na slalomski preizkušnji.

Pri mlajših deklicah U14 je poleg Ane tekmovala še Liza Vraničar, ki je v veleslalomu dosegla 20. mesto, v slalomu pa 11.

Gal je po sobotnem veleslalomskemu četrtemu mestu, zaradi napak pristal na zanj ne tako dobrem 25. mestu.

V kategoriji starejših deklic U16 je Sara Peternelj vknjižila dve 15. mesti in bila v veleslalomu najboljša med Slovenkami.

V kategoriji starejših dečkov U16 sta nastopila Luka Belehar (36. v veleslalomu in 34. v slalomu) in Bine Jerič (52. v veleslalomu in 28. v slalomu).

Video posnetke tekmovanj si lahko ogledate na njihovi spletni strani >>>

rezultati VSL >>>

rezultati SL >>>

tl_files/datoteke/2018-19/2019-01-26-ski-interkriterium-ricky-cz-ana-bokal.JPG

 

Državni slalom in veleslalom U14 in U16, Cerkno

20. 01. 2019, 21:11

V preteklem vikendu so tekmovalke in tekmovalci nastopili na tekmovanju državnega pokala v slalomu in veleslalomu na smučišču Cerkno.

Precej bolj uspešni smo bili v slalomu, kjer je Gal Hajdinjak v kategoriji U14 med dečki osvojil odlično 3. mesto. Drugi dan v veleslalomu nismo stali na stopničkah.

SLALOM, 19.1.2019U14 - MDE:
4. Tia Stojanovič 
6. Liza Vraničar
14. Iva Bokal 
Ana Bokal odstopila

U14 - MDI:
3. Gal Hajdnijak

U16 - SDE:
8. Sara Peternelj 
21. Petra Pokorn 

U16 - SDI:
9. Luka Belehar 
15. Bine Jerič 

VELESLALOM, 20.1.2019
U14 - MDE:
8. Ana Bokal
9. Liza Vraničar
18. Tia Stojanovič 
29. Iva Bokal 

U14 - MDI:
7. Gal Hajdinjak 
27. Izak Matek 

U16 - SDE:
8. Sara Peternelj 
Petra Pokorn odstopila

U16 - SDI:
20. Luka Belehar 
21. Bine Jerič 

rezultati:ostali rezultati:

SLALOM
U14 - MDE
U14 - MDI
U16 - SDE
U16 - SDI

VELESLALOM
U14 - MDE
U14 - MDI
U16 - SDE
U16 - SDI

tl_files/datoteke/2018-19/2019-01-19-drz-sl-u14-16-cerkno.JPG

Naši najmlajši nastopili na Mini Pokalu Vitranc

20. 01. 2019, 20:30

Naši najmlajši smučarji so tekmovali z več kot 400 sovrstniki na Mini Pokalu Vitranc, ki ga je na visokem nivoju organiziral Ask Kranjska Gora​ in v mrzlem vremenu dosegli vrsto lepih rezultatov. Najboljši so stali celo na zmagovalnih stopničkah.

Na tekmovanju smo najhitrejši tekmovalki in tekmovalcu podelili štartni številki za predvozača na našem Pokal Loka​, kjer bosta lahko okusila, kako izgleda prava mednarodna tekma njihovih starejših prijateljev. Priložnost za predvozača sta dobila Emilija Djurović iz Srbije in Ziggy Vrdoljak s Hrvaške.

galerija fotografij >>>

Naši so dosegli sledeče rezultate:

deklice 2013-2014
2. Laura Zupan 
5. Lia Grmovšek 
6. Rubi Nučič Celestina 
odstopila Iva Selak 

deklice 2011-2012
1. Eva Koblar 
5. Eva Bohinec 
11. Nuša Bergant 
16. Marija Potočnik 
17. Ivana Osolnik 
18. Eva Šinkovec 
19. Ana Krašna 
25. Lea Krašna 
odstopila Eva Kondič

dečki 2011-2012
2. Matej Osolnik
12. Luka Zupan 
30. Jure Šoštarko
41. Bine Mali 
44. Žiga Bohinc 

deklice 2009-2010:
1. Aja Radelj 
7. Lina Šoštarko
10. Manja Matek 
15. Ana Koblar 
27. Špela Bergant 
Pia Škulj - ni prišla do cilja

dečki 2009-2010:
9. Peter Osolnik 
26. Filip Selak 
27. Iva Jakob Potočnik 
45. Filip Mali 

deklice 2007-2008
2. Tija Radelj 
13. Nika Štern
23. Kaja Mali 
32. Sara Potočnik 
42. Ana Kondič 

dečki 2007-2008
5. Jošt Selak 
36. Ožbej Krašna 
41. Matija Jere 
60. Majk Langerholc 
62. Bor Štagoj

rezultati:mlajši (kratka proga) -
starejši (dolga proga)

tl_files/datoteke/2018-19/2019-01-19-mini-pokal-vitranc.JPG