Zavarovalnica Triglav, d.d.
slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide
Zavarovalnica Triglav, d.d. Knauf Insulation

Aktualno

Zaključna slalomska tekma zahodne regije za U10 in U12, 31.3.2019, Vogel

31. 03. 2019, 21:20

Danes, v nedeljo, 31. marca 2019, so naše cicibanke in cicibani zaključili sezono z zahodno regijskim slalomom Zavarovalnica Triglav na Voglu. Tekma je v tekoči organizaciji SK Bled potekala v lepem vremenu in idealnih tekmovalnih pogojih.

Lina Šoštarko in Tija Radelj sta osvojili dve zlati medalji, Rok Koblar pa srebrno.

U10 - mlajše cicibanke:
1. Lina Šoštarko
9. Špela Bergant 
13. Pia Škulj
14. Ula Grmovšek

U10 - mlajši cicibani:
8. Filip Selak 
10. Filip Mali

U12 - cicibanke:
1. Tija Radelj 
6. Nika Šter
7. Sara Potočnik 
9. Kaja Mali

U12 - cicibani:
2. Rok Koblar 
12. Ožbej Krašna

Čestitke vsem, predsednik SK APT Jaka Matek pa pravi, da smo najboljši v regiji in da zato v kratkem organiziramo zaključek sezone za zahodno regijo.

SK Alpetour drugi v skupnem seštevku državnega pokala 2018/19, Tija Radelj in Anže Gartner v svojih kategorijah zmagovalca

30. 03. 2019, 21:13

V soboto, 30. marca 2019, se je na Krvavcu v sončnem vremenu tudi uradno zaključila smučarska sezona 2018/19.Letos smo v skupnem seštevku klubov osvojili drugo mesto, na kar smo lahko ponosni, saj po lanskoletnem prvem mestu še vedno ostajamo v vrhu slovenskega smučanja. V skupnem seštevku U18 - U21 smo bili suvereno prvi, medtem ko smo bili v mlajših kategorijah U12-U16 četrti.
Sicer pa so naši tekmovalci v skupnem seštevku Državnega pokala sezone 2018-19 osvojili:
dve prvi mesti
Tija Radelj (cicibanke U12) in
Anže Gartner (mlajši mladinci U18)
tretje mesto
Gasper Kemperle (mlajši mladinci U18)
četrta mesta:
Jošt Selak (cicibani U12),
Liza Vraničar (mlajše deklice U14),
Oto Vraničar (mlajši mladinci U18)
peto mesto:
Rok Koblar (cicibani U12)
šesto mesto:
Ana Bokal (mlajše deklice U14)
osmi mesti:
Gal Hajdinjak (mlajši dečki U14)
Bine Lotrič (mlajši mladinci U18)
deveti mesti:
Sara Peternelj (starejše deklice U16) in 
Rok Stojanovič (mlajši mladinci U18)
deseto mesto:
Martin Krizaj (mlajši mladinci U18)

Čestitke vsem tekmovalkam, tekmovalcem, trenerjem in staršem ter še veliko uspehov v nadaljevanju vaših karier.Posebna zahvala našemu generalnem sponzorju Zavarovalnica Triglav, pa tudi vsem ostalim, ki omogočate delovanje našega kluba.
-------- vse uvrstitve
U12 - cicibanke:
1. Tija Radelj
21. Sara Potočnik
24. Kaja Mali
33. Nika Šter

U12- cicibani
4. Jošt Selak
5. Rok Koblar

U14 - mlajše deklice
4. Liza Vraničar
6. Ana Bokal
11. Tia Stojanovič
23. Iva Bokal

U14 - mlajši dečki
8. Gal Hajdinjak
30. Izak Matek

U16 - starejše deklice
9. Sara Peternelj
20. Petra Pokorn

U16 - starejši dečki
18. Luka Belehar
21. Bine Jerič

U18 - mlajši mladinci
1. Anže Gartner
3. Gašper Kemperle
4. Oto Vraničar
8. Bine Lotrič
9. Rok Stojanovič
10. Martin Križaj
14. Rožle Krelj

rezultati >>>

Zaključen Pokal Ciciban 2018/19

24. 03. 2019, 23:47

23. marca je na Sorici v lepem pomladnem vremenu potekala zadnja, četrta tekma letošnjega Pokal Ciciban.
Poleg zmagovalcev te tekme smo dobili tudi najboljše v skupnem seštevku štirih tekem. 

V skupnem seštevku Pokala Ciciban so najboljša mesta osvojili:

prva mesta: Laura Zupan, Ana Krašna, Nuša Bergant, Matej Osolnik, Aja Radelj, Ožbej Krašna,
druga mesta: Lia Grmovšek, Ivana Osolnik, Lina Šoštarko, Tija Radelj
tretja mesta: Marija Potočnik, Luka Zupan, Peter Osolnik
četrta mesta: Rubi Nušič Celestina, Lea Krašna, Jure Šoštarko, Eva Koblar, Ana Kondić
peta mesta: Brina Podobnik, Eva Bohinc, Ivan Jakob Potočnik, Jošt Selak

Ko dobimo rezultate, objavimo še rezultate zadnjega tekmovanja in skupnega seštevka.


Čestitke vsem, ki ste se po svojih najboljših močeh trudili, da ste tudi letos napredovali v svojem smučarskem znanju.

Državna prvenstva U12, U14 in U16

24. 03. 2019, 23:45

Za nami so tekme državnega prvenstva Republike Slovenije v alpskem smučanju. Tekmovanja za kategorije U14, U16 in starejše so izpeljali na Krvavcu, za U12 pa na Rogli.
Poleg državnega prvenstva sta se za kategoriji U14 in U16 odvila še super veleslaloma za državni pokal.

Na državnih prvenstvih za kategorije U12, U14 in U16 smo osvojili dve srebrni in tri bronaste medalje.

2. Liza Vraničar (slalom - U14 - ml. deklice) 
2. Tija Radelj (veleslalom - U12 - st. cicibanke)

3. Ana Bokal (slalom - U14 - ml. deklice)
3. Sara Peternelj (slaom - U16 - st. deklice)
3. Gal Hajdinjak (veleslalom - U14 - ml. dečki)

Čestitke vsem dobitnikom medalj.

Rezultate kombinacije še čakamo.

rezultati:

------ SG drž. prvenstvo, Krvavec, 21.3.2019
U16 - starejše deklice
6. Sara Peternelj

U16 - starejši dečki
22. Luka Belehar
24. Bine Jerič

www.sk-alpetour.si/…/rezultati/2019-03-21-drz-prv-u16-sg.pdf

------ SG drž. prvenstvo, Krvavec, 22.3.2019

U14 - mlajše deklice
5. Ana Bokal
14. Liza Vraničar
19. Tia Stojanovič
27. Iva Bokal

U14 - mlajši dečki
32. Gal Hajdinjak

www.sk-alpetour.si/…/rezu…/2019-03-22-drz-prv-sg-u14-D02.pdf

------ SL drž. prvenstvo, Krvavec, 23.3.2019

U14 - mlajše deklice
2. Liza Vraničar
3. Ana Bokal
odstopili:
Tia Stojanovič
Iva Bokal

U14 - mlajši dečki
8. Gal Hajdinjak
18. Izak Matek

www.sk-alpetour.si/…/rezu…/2019-03-23-drz-prv-u14-sl-D05.pdf

U16 - starejše deklice
3. Sara Peternelj
18. Petra Pokorn

U16 - starejši dečki
10. Bine Jerič
13. Luka Belehar

www.sk-alpetour.si/…/rezu…/2019-03-23-drz-prv-u16-sl-D04.pdf

------ VSL drž. prvenstvo, Krvavec, 24.3.2019

U14 - mlajše deklice
6. Ana Bokal
11. Liza Vraničar
12. Tia Stojanovič
odstopila: Iva Bokal

U14 - mlajši dečki
3. Gal Hajdinjak
25. Izak Matek

U16 - starejše deklice
6. Sara Peternelj
odstopila Petra Pokorn

U16 - starejši dečki
18. Bine Jerič
odstopil Luka Belehar

www.sk-alpetour.si/…/…/2019-03-24-drz-prv-vsl-vsi-skupaj.pdf

------ SG drž. pokal, Krvavec, 21.3.2019
U16 - starejše deklice
5. Sara Peternelj

U16 - starejši dečki
19. Luka Belehar
23. Bine Jerič

www.sk-alpetour.si/…/20…/rezultati/2019-03-21-drz-u16-sg.pdf

------ SG državni pokal, Krvavec, 22.3.2019
U14 - mlajše deklice
13. Tia Stojanovič
14. Ana Bokal
19. Liza Vraničar
27. Iva Bokal

U14 - mlajši dečki
7. Gal Hajdinjak

www.sk-alpetour.si/…/rezultati/2019-03-22-drz-sg-u14-P23.pdf

 

3 naši tekmovalci potujejo na EYOF - zimsko mladinsko olimpiado

27. 01. 2019, 22:45

Med 16. športniki, ki bodo zastopali Slovenijo na letošnjem zimskem Olimpijskem festivalu evropske mladine EYOF 2019 v Sarajevu so 3 člani našega kluba: Anže Gartner, Gasper Kemperle in Martin Krizaj.
Fantje, čestitke za uvrstitev v reprezentanco in držimo pesti za čim boljše uspehe!

tl_files/datoteke/2018-19/2019-01-27-eyof-2019.JPG

U12 veleslalom za Pokal Nordica Dobermann, Kranjska Gora, 27.1.2019

27. 01. 2019, 22:23

Naši tekmovalci v skupini U12 so danes tekmovali na državnem pokali Nordica Dobermann in zopet imamo dve medalji.
Med deklicami U12 je zlato medaljo osvojila Tija Radelj, med dečki U12 pa bronasto Rok Koblar.
Poleg omenjenih dveh sta nastopili še Sara Potočnik, ki je osvojila 19. mesto in Nika Šter, ki je osvojila 22. mesto.

rezultati >>>

tl_files/datoteke/2018-19/2019-01-27-u12-drzavni-vsl-kg.JPG

Naši tekmovalci na Ski Interkriteriumu, Ričky - Češka

27. 01. 2019, 21:22

V preteklem vikendu so se Ana Bokal, Liza Vraničar, Gal Hajdinjak, Sara Peternelj, Luka Belehar in Bine Jerič v okviru reprezentance Republike Slovenije udeležili mednarodnega otroškega tekamovanja Ski Interkriterium v Ričkyju na Češkem. Dosegli so nekaj lepih uvrstitev, posebej pa sta se izkazala Ana Bokal in Gal Hajdinjak, ki sta kljub temu, da sta bila v svoji skupini U14 med mlajšimi udeleženci pristala tik pod stopničkami. Na sobotnem veleslalomu sta oba zasedla četrti mesti, v nedeljo pa je Ana dosegla še peto mesto na slalomski preizkušnji.

Pri mlajših deklicah U14 je poleg Ane tekmovala še Liza Vraničar, ki je v veleslalomu dosegla 20. mesto, v slalomu pa 11.

Gal je po sobotnem veleslalomskemu četrtemu mestu, zaradi napak pristal na zanj ne tako dobrem 25. mestu.

V kategoriji starejših deklic U16 je Sara Peternelj vknjižila dve 15. mesti in bila v veleslalomu najboljša med Slovenkami.

V kategoriji starejših dečkov U16 sta nastopila Luka Belehar (36. v veleslalomu in 34. v slalomu) in Bine Jerič (52. v veleslalomu in 28. v slalomu).

Video posnetke tekmovanj si lahko ogledate na njihovi spletni strani >>>

rezultati VSL >>>

rezultati SL >>>

tl_files/datoteke/2018-19/2019-01-26-ski-interkriterium-ricky-cz-ana-bokal.JPG