Zavarovalnica Triglav, d.d.
slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide
Zavarovalnica Triglav, d.d. Knauf Insulation

Aktualno

Slalom, zahodna regija, U10 in U12, 13.1.2019, Cerkno

14. 01. 2019, 18:30

Na Cerknem je v nedeljo Smučarski klub Domel izvedel tekmovanje v slalomu za kategoriji U10 in U12.

Dve prvi mesti sta osvojili Tija (U12 CCE) in Aja Radelj (U10 MCE), drugo mesto pa je osvojila Lina Šoštarko (U10 MCE).

Čestiramo.

Ostali rezultati pa na povezavah:

U10 MCE >>>
U10 MCI >>>
U12 CCE >>>
U12 CCI >>>

Rezultati prve tekme Pokala Ciciban

14. 01. 2019, 18:29

V soboto, 12. januarja 2019, so naši najmlajši smučarji nastopili na prvi tekmi Pokala Ciciban v tej sezoni. Prav vsi si zaslužijo pohvale, saj so se pogumno podali med smučarska vratica, nekateri med njimi prvič.
Zlate medalje so osvojili: Laura Zupan, Ana Krašna, Jure Šoštarko, Matej Osolnik, Aja Radelj in Tija Radelj 
srebrne medalje so osvojili: Lia Grmovšek, Ivana Osolnik in Jošt Selak, 
bronaste pa: Brina Podobnik, Marija Pootočnik, Nuša Bergant, Ivan Jakob Potočnik in Rok Koblar. 
Naslednje tekmovanje Pokal Ciciban je planirano za 9.2.2019 na smučišču pod loškim gradom.
Rezultati >>>

tl_files/datoteke/2018-19/pokal ciciban 2019.jpg

predavanje PRAVILA SOJENJA NA SMUČARSKIH TEKMOVANJIH

06. 01. 2019, 22:09

Pozdravljeni,

za SK Alpetour se je organizacijsko pričela sezona tekmovanj in zato smo pripravili predavanje o pravilih sojenja na smučarskih tekmovanjih.

Predavanje bo
v sredo, 9. januarja 2019, ob 18. uri
v sejni sobi Športne zveze Škofja Loka v Hali Poden (Podlubnik 1c).
Vstop v sejno sobo je tam, kjer je vstop v klubsko pisarno, na vrhu stopnic, pa namesto na desno, zavijete levo.

Na predavanju bomo spoznali osnovna pravila tekmovanj, še posebej pa pogledali kakšne so najpogostejše napake tekmovalcev pri vožnji na progi.

Predavanje je namenjeno tako tistim, ki so že bili sodniki na progi, kot tudi vsem ostalim (staršem, obiskovalcem tekem, tistim, ki bi kdaj radi pomagali pri organizaciji kot sodniki...).

Predaval bo Janez Dekleva, ki ima iz prve roke kot tehnični delegat FIS s tega področja ogromno izkušenj. Med drugim je letos bil tudi tehnični delegat na tekmi za svetovni pokal v alpskem smučanju v Alti Badii.

Prosimo, da se vsi interesenti zaradi lažje organizacije in nemotenega poteka  dogodka prijavite preko obrazca

preko obrazca na povezavi:

https://goo.gl/forms/vRBrnDXZIaBCDff63 

Jakob Špik 19. na tekmi Evropskega pokala

06. 01. 2019, 22:05

S tekme v slalomu za Evropski Pokal iz Francije prihajajo dobre novice. Jakob Špik, član Smučarskega Kluba Alpetour, je spet dosegel lep rezultat, saj je osvojil 19. mesto in bil na tekmovanju najboljši Slovenec. 
S tem po poškodbi izpuščene pretekle sezone nadaljuje uspešen začetek nove sezone. Pred Novim letom je namreč že osvojil 1. mesto na FIS slalomu v Kranjski Gori in 7. mesto na tekmi v slalomu Evropskega Pokala v Leviju.

rezultati: https://www.fis-ski.com/DB/general/results.html…

tl_files/datoteke/2018-19/Spik_jakob_500x376.jpg

foto: Gepa (spletna stran SloSki.si)

SL, zahodna regija, Kranjska Gora, U14 in U16, 6.1.2019

06. 01. 2019, 21:57

V nedeljo, 6.1.2019, je v Kranjski Gori v Ask Kranjska Gora izpeljal še slalom zahodne regije za Pokal Zavarovalnica Triglav za kategoriji U14 in U16.
Osvojili smo dve tretji mesti, ki sta jih osvojila Liza Vraničar in Gal Hajdinjak.

Rezultati naših:
U14 - mlajše deklice:
3. Liza Vraničar, 4. Ana Bokal, 7. Iva Bokal, 11. Tia Stojanovič

U14 - mlajši dečki:
3. Gal Hajdinjak

U16 - starejše deklice:
6. Petra Pokorn

U16 - starejši dečki:
7. Luka Belehar

rezultati >>>

tl_files/datoteke/2018-19/rezultati/2019-01-06-u14-mde.jpgtl_files/datoteke/2018-19/rezultati/2019-01-06-u14-mdi.jpgtl_files/datoteke/2018-19/rezultati/2019-01-06-u16-sde.jpg

Poročilo mladincev in članov

06. 01. 2019, 20:12

Klara Livk, ki je v letošnji sezoni že nastopila v svetovnem pokalu, se po lažji poškodbi zadnje stegenske mišice vrača na treninge, mladinci pa trenirajo pred naslednjimi tekmami. 
Sta pa v tem vikendu v Trbižu v Italiji na NJR tekmovanjih v slalomu tekmovala Oto Vraničar in Gasper Kemperle. Včeraj je Oto Vraničar osvojil 14. mesto, danes pa Gasper Kemperle 5.
Rezultati:
5.1.2019: https://www.fis-ski.com/DB/general/results.html…
6.1.2019: https://www.fis-ski.com/DB/general/results.html…

VSL, zahodna regija, Kranjska Gora, U10, U12, U14, U16, 5.1.2019

05. 01. 2019, 21:33

S tem vikendom se je sezona tekmovanj zares začela za vse kategorije tekmovalcev, razen za malčke, ki pa zelo pridno trenirajo na Starem vrhu.

V soboto, 5.1.2019, v Kranjski Gori potekalo tekmovanje v veleslalomu za zahodno regijo za kategorije U10, U12, U14 in U16.

Tekmovalci so dosegli lepe uspehe, pri nekaterih pa je še prostor za izboljšanje forme. Sezona bo še dolga, tako, da ni še nič zamujenega.

V mlajših kategorijah U10 in U12 smo v soboto domov odnesli kar tri od štirih zlatih medalj. Osvojili so jih: Aja in Tija Radelj ter Rok Koblar.

Rezultati naših:
U10 - mlajše cicibanke
1. Aja Radelj
6. Lina Šoštarko
7. Ana Koblar 
8. Manja Matek 
12. Špela Bergant 
17. Pia Škulj 
22. Ula Grmovšek

U10 - mlajši cicibani
6. Peter Osolnik
11. Ivan Jakob Potočnik 
13. Filip Selak 
19. Filip Mali

U12 - cicibanke
1. Tija Radelj 
10. Nika Šter
11. Sara Potočnik 
12. Kaja Mali 
18. Ana Kondič

U12 - cicibani
1. Rok Koblar 
4. Jošt Selak 
17. Ožbej Krašna 
19. Matija Jere 
28. Majk Langerholc

V U14 in U16 smo bili nekoliko manj uspešni, saj je z drugim mestom na stopničkah stal le Gal Hajdinjak.

U14 mlajše deklice:
4. Liza Vraničar, 6. Tia Stojanovič, 9. Iva Bokal,

U14 mlajši dečki:
2. Gal Hajdinjak

U16 starejši dečki:
9. Luka Belehar, 10. Bine Jerič.

rezultati U10 in U12 >>>

rezultati U14 >>>

rezultati U16 >>>

tl_files/datoteke/2018-19/rezultati/2019-01-05-u10-mce.jpgtl_files/datoteke/2018-19/rezultati/2019-01-05-u12-cce.jpgtl_files/datoteke/2018-19/rezultati/2019-01-05-u12-cci.jpgtl_files/datoteke/2018-19/rezultati/2019-01-05-u12-mci.jpgtl_files/datoteke/2018-19/rezultati/2019-01-05-u14-mde.jpgtl_files/datoteke/2018-19/rezultati/2019-01-05-u14-mdi.jpgtl_files/datoteke/2018-19/malcki.2019-12-23.jpgtl_files/datoteke/2018-19/starsi.2019-12-23.jpg