Zavarovalnica Triglav, d.d.
slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide

Aktualno

Slalom zahodne regije u10,12,14,16 - štartna lista

28. 01. 2017, 20:11

Štartna lista za slalom zahodne regije U10,12,14 in 16, ki bo potekal 28.1.2017 na Starem vrhu v organizaciji SK Alpetour.

štartna lista (pdf) >>>

Loka Ski Grand Prix - Vabljeni na smučarsko tekmovanje za amaterske smučarje

26. 01. 2017, 07:31

V SK Alpetour znamo vrhunsko organizirati smučarska tekmovanja za registrirane tekmovalce, zato smo se odločili, da občutke tekmovalcev s pravih smučarskih tekmovanj omogočimo tudi amaterskim smučarjem. Letos bomo premierno organizirali štiri tekme, ki bodo potekale ob četrtkih v času nočne smuke na Starem vrhu. Vabljeni, da se prijavite in preizkusite med smučarskimi vratci!

Razpisni pogoji >>>

Prijave za 1. veleslalom, ki bo 2.2.2017, ob 19.00 na Starem vrhu SO ŽE ODPRTE. Prijavite se preko spletnega obrazca na tej povezavi >>>

tl_files/datoteke/2017/fb-loka-ski-grand-prix-back2.jpg

Rezultati Pokal Ciciban, 15.1.2017

15. 01. 2017, 15:27

Na Starem vrhu je bilo tudi danes lepo, poleg tega smo dosegli nekaj lepih rezultatov.

Rezultati >>>

Pokal Ciciban - 1. tekma - štartna lista, 15.1.2017

14. 01. 2017, 16:40

Štartna lista za 1. tekmo Pokala Ciciban, Stari vrh, 15.1.2017. Štart ob 10:15.

Štartna lista >>>

Rezultati VSL2, ZAH, Stari vrh, 14.1.2017

14. 01. 2017, 14:27

Danes smo v pravi zimski idili s svežim snegom uspešno organizirali 2. regijski veleslalom za kategoriji U10 in U12.

Rezultati:
U10 - deklice >>>
U10 - dečki >>>
U12 - deklice >>>
U12 - dečki >>> 

2. VSL zah za U14 in U16, 12.1.2017

13. 01. 2017, 13:29

V Kranjski gori so 12.1.2017 izpeljali 2. veleslalom za kategoriji U14 in U16.

U14 - mlajše deklice:
4. Sara Peternelj
12. Lara Demšar

U16 - starejše deklice
1. Marta Rihtaršič
2. Ana Rupar

U16 - starejši dečki
1. Anže Gartner
2. Rožle Krelj
4. Martin Križaj
5. Oto Vraničar

rezultati >>>

1. tekma VSL zah regija U10 in U12, 12.1.2017

13. 01. 2017, 13:23

VSL zah regija, 12.1.2017, Kranjska gora - uvrstitve SK Alpetour

U10 deklice
2. Tija Radelj
9. Sara Potočnik
11. Nika Ster
14. Ana Kondic
16. Kaja Mali

U10 dečki
5. Jošt Selak
8. Rok Koblar
16. Matija Jere

U12 deklice
2. Ana Bokal
8. Liza Vraničar
12. Iva Bokal
16. Lia Repina

U12 dečki
4. Gal Hajdinjak
5. Nino Krajnc
9. Tilen Pokorn
13. Izak Matek
15. Žiga Jere

rezultati: http://www.sk-alpetour.si/…/2017-01-12-zah-vsl1-krg-u10-12.…