Zavarovalnica Triglav, d.d.
slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide
Zavarovalnica Triglav, d.d. Knauf Insulation

velik uspeh SK Alpetour - nesporno najboljši smučarski klub tako v Sloveniji kot tudi v zahodni regiji.

01. 05. 2018, 17:35

V pretekli sezoni so naši tekmovalci nizali uspeh za uspehom, ki je na koncu pripeljal do zmage v skupnem seštevku klubov tako na nacionalnem, kot tudi na regijskem področju. Vse to je odraz zavzetega dela tekmovalk in tekmovalcev, strokovnosti trenerskega kadra, pa tudi podpore staršev, prijateljev, lokalne skupnosti, sponzorjev, šol, nenavsezadnje vseh prizadevnih delavcev, ki so pomagali pri organizaciji naših prireditev… Zavedamo se, da biti na vrhu ni vse, težje je to pozicijo ohraniti. V naslednji sezoni računamo na nove nastope in dosežke tudi v svetovnem pokalu, saj se bosta letošnji redni tekmovalki v slalomih za Svetovni pokal Klari Livk, ponovno pridružila Maja Bernard in Jakob Špik, ki sta preteklo sezono izpustila zaradi poškodbe.  Delamo na tem, da nam bo s še boljšim pristopom in dodatnim zagonom tudi v naslednji smučarski sezoni uspevalo vsaj tako kot v letošnji.

Hvala lepa vsem, ki ste pripomogli, k našim uspehom!

Poleg uspeha v v skupnem seštevku so na nacionalnem nivoju na stopničkah po starostnih kategorijah stali naše smučarke in smučarji:
- v kategoriji U12 - cicibanke: 1. mesto: Ana Bokal, 4. mesto Tija Radelj,
- v kategorji U12 - cicibani: 5. mesto: Gal Hajdinjak,
- v kategoriji U14 - mlajše deklice: 6. mesto: Sara Peternelj,
- v kategoriji U16 - starejši dečki: 1. mesto: Martin Krizaj, 3. mesto: Rok Stojanovič, 5. mesto: Rožle Krelj
- v kategoriji U18 - mlajši mladinci: 2. mesto: Anže Gartner, 5. mesto: Gasper Kemperle, 6. mesto: Oto Vraničar.

V skupnem seštevku zahodnoregijskega Pokala Zavarovalnica Triglav po starostnih kategorijah pa so bili naši dosežki sledeči:

UE-10
3. Aja Radelj
7. Sara Potočnik
11. Lina Šoštarko
13. Kaja Mali
14. Ana Koblar
16. Špela Bergant
18. Ana Kondič
19. Jerca Duhovnik

UI-10
6. Matija Jere
19. Timotej Rešek
24. Ožbej Krašna
25. Jakob Košir

UE-12
1. Ana Bokal
2. Tija Radelj
13. Nika Šter
14. Lia Repina

UI-12
4. Gal Hajdinjak
8. Izak Matek
10. Žiga Jere
12. Rok Koblar
13. Jošt Selak
26. Bor Štagoj
28. Majk Langerholc

UE-14
1. Sara Peternelj
6. Liza Vraničar
9. Tia Stojanovič
11. Iva Bokal
16. Petra Pokorn

UI-14
2. Tilen Pokorn
5. Bine Jerič

UE-16
2. Ana Rupar

UI-16
1. Martin Krizaj in Rožle Krelj
7. Luka Belehar
10. Rok Stojanovič

Še enkrat čestitke vsem, ponosni smo na vas!

tl_files/datoteke/2018/drzavni zmagovalci.jpg

tl_files/datoteke/2018/zmagovalci zahodne regije.jpg

Go back