Zavarovalnica Triglav, d.d.
slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide slide

Urniki treningov 2017/18

Več o skupinah si preberite v direktorijih posameznih skupin.



Malčki (U-8)

Dan Ura Lokacija
Ponedeljek 17:00 - 18:15 OŠ Škofja Loka Mesto (mala)
Četrtek 17:00 - 18:15 OŠ Škofja Loka Mesto (mala)
Trenerja: Barbara Kalan, Stane Rešek, Tjaša Stanonik
Letnik 2010 in mlajši
   

Mlajše cicibanke in cicibani (U-10)

Dan Ura Lokacija   Tekmovalci letnik
Torek 17:00 - 18:15 OŠ Škofja Loka Mesto (mala)   Špela Bergant  
Sreda 16:00 - 17:30 OŠ Ivan Grohar   Jerca Duhovnik  
Četrtek 16:00 - 17:30 OŠ Ivan Grohar   Matija Jere 2008
letnik 2008 , 2009 (U-10)
trener : Maja DEKLEVA
      Ana Koblar  
        Ana Kondič 2008
        Jakob Košir 2008
        Ožbej Krašna  
        Kaja Mali 2008
        Peter Osolnik  
        Sara Potočnik 2008
        Ivan Jakob Potočnik  
        Aja Radelj  
        Timotej Rešek  
        Lina Šoštarko  

Starejše cicibanke in cicibani (U-12)

Dan Ura Lokacija   Tekmovalci Letnik
Ponedeljek 14:45 - 15:45 OŠ Škofja Loka Mesto (mala)   Ana Bokal 2006
Torek 17:00 - 18:15 OŠ Škofja Loka Mesto (mala)   Gal Hajdinjak 2005
Sreda 16:00 - 17:30 OŠ Ivan Grohar   Žiga Jere 2006
Četrtek 16:00 - 17:30 OŠ Ivan Grohar   Rok Koblar 2007
letnik 2006, 2007
trener : Jure BOKAL
      Majk Langerholc 2007
        Izak Matek 2006
        Tija Radelj 2007
        Lia Repina 2006
        Jošt Selak 2007
        Nika Šter 2007

Starejše in mlajše deklice in dečki (U-16, U-14)

Dan Ura Lokacija   Tekmovalci U14 Letnik
Ponedeljek 16:15 - 17:45 OŠ Ivan Grohar   Iva Bokal 2005
Torek 16:10 - 17:25 OŠ Cvetko Golar   Bine Jerič 2004
Sreda 18:15 - 19:30 OŠ Škofja Loka Mesto (mala)   Sara Peternelj 2004
Četrtek 17:00 - 18:15 OŠ Škofja Loka Mesto (velika)   Tilen Pokorn 2005
Petek 18:15 - 19:30 OŠ Škofja Loka Mesto (mala)   Tia Stojanovič 2005
trener: Uroš PETERNEL       Liza Vraničar 2005
           
        Tekmovalci U16 Letnik
        Luka Belehar 2003
        Rožle Krelj 2002
        Martin Križaj 2002
        Ana Rupar 2002
        Rok Stojanovič 2002

Mladinci in člani (U-18, U-21)

Dan Ura Lokacija   Tekmovalci Letnik
Ponedeljek 17:30 - 19:00 OŠ Ivan Grohar   Maja Bernard 1998
Torek 16:10 - 17:25 OŠ Cvetko Golar   Anže Gartner 2001
Sreda 18:15 - 19:30 OŠ Škofja Loka Mesto (mala)   Gašper Kemperle 2001
Četrtek 18:15 - 19:30 OŠ Škofja Loka Mesto (mala)   Oto Vraničar 2001
Petek 18:15 - 19:30 OŠ Škofja Loka Mesto (mala)   Klara Livk državna reprezentanca B
trener: Nejc REBEC       Jakob Špik državna reprezentanca B