Člani SK Alpetour bomo tudi letos v Škofji Loki organizirali smučarski sejem. Potekal bo v športni dvorani Poden, v soboto in nedeljo, 2. in 3. decembra 2023.

Oba dneva bo sejem odprt od 8. do 19. ure.

Vsako leto je obiskovalcem po ugodnih cenah na voljo veliko kvalitetne rabljene smučarske opreme, pa tudi drsalke.

Tisti, ki med rabljeno opremo morda ne bodo nič našli, bodo lahko na posebnem delu sejma pod akcijskimi sejemskimi popusti kupili tudi novo opremo ali kupili smučarske karte za bližnja smučišča po predsezonskih cenah.

Obiskovalci lahko v prodajo na sejem prinesejo svojo opremo in jo predajo v komisijsko prodajo, izkupiček od prodaje oz. neprodano opremo pa prevzamejo do zaključka sejma v nedeljo, 4. decembra, do 19. ure.

Vsako leto ima škofjeloški sejem tudi dobrodelni značaj. V zadnjih letih se namreč vedno večje število obiskovalcev odloči, da prinešeno smučarsko opremo daruje v dobrodelne namene. Takšno opremo, poleg tiste, ki je morebitni prodajalci ne prevzamejo, organizatorji predajo osnovnim šolam in vrtcem, ti pa jo uporabijo za izvedbo svojih zimskih smučarskih dogodkov.

Vstop na sejem je brezplačen, vljudno vabljeni k obisku.

 

Previous reading
Srečno 2024!
Next reading
Predstavniki Pokala Loka na srečanju organizatorjev mednarodnih FIS otroških smučarskih tekmovanj v Srbiji