V Smučarskem klubu Alpetour s pričetkom šolskega leta vpisujemo nove člane in pričenjamo z vadbo..

Poleg smučanja, večino leta posvečamo raznoraznim športom, ki omogočajo, da so otroci dobro pripravljeni za snežne užitke. Večino časa intenzivno nabiramo kondicijo s tekom, kolesarjenjem, rolanjem, izleti v hribe, gimnastiko, plavanjem… Vsi ti športi pri otrocih razvijajo motorične sposobnosti, koordinacijo, vztrajnost… Poseben poudarek dajemo tudi družabnosti in dobrim medosebnim odnosom.
Vabimo vas, da se brezplačno pridružite na spoznavnem treningu, ki so vsak ponedeljek in četrtek ob 17. uri v telovadnici OŠ Škofja Loka – Mesto ali pa se oglasite v prostorih kluba v Športni hali Poden, Podlubnik 1c, kjer smo vsako sredo od 19.00 do 20.00.
Več informacij:
info@sk-alpetour.si
040 579 441
Previous reading
Uspešno zaključen 47. Pokal Loka
Next reading
Zapustil nas je Luka Knific, naš član in pred leti uspešen tekmovalec